Op onze school werkt een enthousiast, bevlogen team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren).  De leerkrachten zijn als volgt verdeeld over de twaalf groepen. De (onderbouw)groepen houden we zo klein mogelijk.

Ook dit schooljaar zijn er verschillende stagiaires van de Pabo en de opleiding tot onderwijsassistent.

Er zijn collega’s die extra taken hebben naast het voor de groep staan en de leerkrachten ondersteunen. De begeleiding van de plusklas op donderdag is in handen van Marcha Bal.

Yvonne Bakx
Yvonne Bakx
leerkracht groep 1-2a
y.bakx@sopogo.nl
Willie Nobels
Willie Nobels
leerkracht groep 1-2b
w.nobels@sopogo.nl
Lia Baas
Lia Baas
leerkracht groep 1-2c
l.baas@sopogo.nl
Petra Landsman
Petra Landsman
leerkracht groep 3a
p.landsman@sopogo.nl
Nancy van de Waart
Nancy van de Waart
leerkracht groep 3a
n.vandewaart@sopogo.nl
Karin Marijs
Karin Marijs
leerkracht groep 3b
k.marijs@sopogo.nl
Jorben Goedegebuur
Jorben Goedegebuur
leerkracht groep 3b
j.goedegebuur@sopogo.nl
Netty Verdonk
Netty Verdonk
leerkracht groep 4
n.verdonk@sopogo.nl
Susanne de Rek
Susanne de Rek
leerkracht groep 4-5
s.derek@sopogo.nl
Gerdien Schot
Gerdien Schot
leerkracht groep 4-5
g.schot@sopogo.nl
Dianne Soeteman
Dianne Soeteman
leerkracht groep 5 en 7
d.soeteman@sopogo.nl
Bianca Naglé
Bianca Naglé
leerkracht groep 5
b.nagle@sopogo.nl
Melissa van Neck
Melissa van Neck
leerkracht groep 6
m.vanneck@sopogo.nl
Saskia de Jong
Saskia de Jong
leerkracht groep 6
s.dejong@sopogo.nl
Daniëlle Casteleijn
Daniëlle Casteleijn
leerkracht groep 7
d.casteleijn@sopogo.nl
Ingeborg Damen
Ingeborg Damen
leerkracht groep 8a
i.damen@sopogo.nl
Marcha Bal
Marcha Bal
leerkracht groep 8b
leerkracht plusklas
m.bal@sopogo.nl
Krista Stel
Krista Stel
leerkracht groep 8b
k.stel@sopogo.nl
Cora Immink
Cora Immink
onderwijsassistent
c.immink@sopogo.nl
Ji Lin van der Beek
Ji Lin van der Beek
onderwijsassistent
j.vanderbeek@sopogo.nl
Nicole Gierman
Nicole Gierman
onderwijsassistent
n.gierman@sopogo.nl
Patricia Paulissen
Patricia Paulissen
Onderwijsassistent
p.paulissen@sopogo.nl
Jacqueline van der Put
Jacqueline van der Put
conciërge / administratief medewerker
j.vanderput@sopogo.nl
Nick Molenaar
Nick Molenaar
conciërge
n.molenaar@sopogo.nl
Corné Saarloos
Corné Saarloos
intern begeleider
c.saarloos@sopogo.nl
Albert Tönissen
Albert Tönissen
schoolleider
a.tonissen@sopogo.nl