Op onze school werkt een enthousiast, bevlogen team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren).  De leerkrachten zijn als volgt verdeeld over de twaalf groepen. De (onderbouw)groepen houden we zo klein mogelijk.

Ook dit schooljaar zijn er verschillende stagiaires van de Pabo en de opleiding tot onderwijsassistent.

Er zijn collega’s die extra taken hebben naast het voor de groep staan en de leerkrachten ondersteunen. De begeleiding van de plusklas op donderdag is in handen van Marcha Bal.

Jacqueline van der Put
Jacqueline van der Put
administratief medewerker
j.vanderput@sopogo.nl
Nicole Gierman
Nicole Gierman
onderwijsassistent
n.gierman@sopogo.nl
Ji Lin van der Beek
Ji Lin van der Beek
onderwijsassistent
j.vanderbeek@sopogo.nl
Iris Nouwens
Iris Nouwens
onderwijsassistent
i.nouwens@sopogo.nl
Cora Immink
Cora Immink
onderwijsassistent
c.immink@sopogo.nl
Corné Saarloos
Corné Saarloos
intern begeleider
c.saarloos@sopogo.nl
Albert Tönissen
Albert Tönissen
schoolleider
a.tonissen@sopogo.nl
Marcha Bal
Marcha Bal
leerkracht groep 8b
m.bal@sopogo.nl
Linda Moerkerk
Linda Moerkerk
leerkracht groep 8a-8b
l.moerkerk@sopogo.nl
Ingeborg Damen
Ingeborg Damen
leerkracht groep 8a
i.damen@sopogo.nl
Daniëlle Casteleijn
Daniëlle Casteleijn
leerkracht groep 7b
d.casteleijn@sopogo.nl
Ruben Vissers
Ruben Vissers
leerkracht groep 7a
r.vissers@sopogo.nl
Saskia de Jong
Saskia de Jong
leerkracht groep 6
s.dejong@sopogo.nl
Melissa van Neck
Melissa van Neck
leerkracht groep 6
m.vanneck@sopogo.nl
Bianca Naglé
Bianca Naglé
leerkracht groep 5
b.nagle@sopogo.nl
Dianne Soeteman
Dianne Soeteman
leerkracht groep 5
d.soeteman@sopogo.nl
Tea de Vos
Tea de Vos
leerkracht groep 4
t.devos@sopogo.nl
Netty Verdonk
Netty Verdonk
leerkracht groep 4
n.verdonk@sopogo.nl
Karin Marijs
Karin Marijs
leerkracht groep 3-4
k.marijs@sopogo.nl
Jorben Goedegebuur
Jorben Goedegebuur
leerkracht groep 3-4
j.goedegebuur@sopogo.nl
Nancy van de Waart
Nancy van de Waart
leerkracht groep 3
n.vandewaart@sopogo.nl
Petra Landman
Petra Landman
leerkracht groep 3
p.landman@sopogo.nl
Lia Baas
Lia Baas
leerkracht groep 1-2c
l.baas@sopogo.nl
Willie Nobels
Willie Nobels
leerkracht groep 1-2b
w.nobels@sopogo.nl
Yvonne Bakx
Yvonne Bakx
leerkracht groep 1-2a
y.bakx@sopogo.nl